Відгуки

21.09.2017
Евгения
Спасибо большое, заказывали тетрадь. Никаких минимальных заказов и ограничений, очень довольна, ещё раз спасибо, будем с вами сотрудничать.
09.09.2017
Владислав
Спасибо за оперативную и качественную работу.
28.07.2017
Анастасія Т.
Замовила "Культуру слова" Пономарева - дуже задоволена. Насамперед тим, що саме у Вас нарешті знайшла цю книгу, адже у продажу, на жаль, вона трапляється рідко. Замовила 25.07 після обіду через prom.ua. Менеджер зв'язався буквально за кілька хвилин (дякую цій неймовірно привітній дівчинці за українську,це дуже важливо в умовах сьогодення). 26.07 книгу відправили, 27.07 вона була вже в мене. Так що за оперативність величезний плюс. Ще одна значна перевага - можливість оплати після доставки без будь-якої комісії, адже раніше в усіх книжкових інтернет-магазинах вимагали повну передоплату.
Покупкою задоволена, сервісом теж, ціни не кусаються. Замовлятиму й надалі!
28.06.2017
Карина
Люблю этот книжный интернет-магазин! Низкие цены, хороший сервис! Очень довольна )
10.04.2017
Галина
Придбала книжки видавництва Глорія і прикро вражена якістю матеріалу. Надто велика кількість помилок як на зовсім не дешеві книжки. Для прикладу: 1. Яскрава мозаїка(удк087.5:741), сірих деталей не вистачає і то в великій кількості...2.Цікаві знахідки(удк373.2.015.31) ще не пройшли з дитиною і до половини книжки, а вже шість помилок.... предмети які потрібно
знайти в певній кількості - насправді їх значно менше. В дитини відпав
інтерес і повне розчарування в цих книжках.... Звертаюся до Вас як до продавця...прошу пояснити мені як неякісний товар потрапляє на ринок? як взагалі видаються книжки...невже немає елементарного контролю? (свого часу видала не одну книжку, то пригадую купа редакторів, вичиток... верстка... знову вичитка+редактор....а тут така халатність). Я розумію що це дитячі книжки, але діти-це ж наше майбутнє, такі самі люди, які потребують уваги і поваги. До видавця написала, повний ігнор, порадьте, будь ласка, куди мені звернутися, бо особисто дуже неприємно за українське видання....
Відповідь адміністрації:
Зателефонуйте у МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ http://mon.gov.ua/about/telefonnij-dovidnik.html (телефонний довідник)
01.03.2017
Іванка
Книги просто супер!Дуже задоволена сайтом.
16.02.2017
Елена
Большое спасибо! Заказываю книги на этом сайте уже не в первый раз. Как всегда, сервис на высоте.
19.01.2017
Інна
Дякую за підручники, за якісну і швидку відправку.Сподобалось спілкування з консультантом. Буду і надалі купувати книги саме в цьому магазині.
19.01.2017
Данило
Замовлення №14586 анульовано. Причина "Швидше за все, наш менеджер не зміг Вам додзвонитися".
Ніяких пропущених дзвінків у мене не було. Навіть якби я розмовляв, то бачив би пропущений дзвінок по другій лінії.
Оцінка за роботу - "незадовільно"
19.01.2017
Майя.
Дякую за чудові і якісні книги. Вибачайте що турбувала вас,замовляла вперше-хвилювалась. Відтепер я ваш клієн.

Добавити відгук